Továbbképzés – 2026. 10. 03. – Kőszeg

A Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság szabadon választott, minősített elméleti továbbképzést szervez.

Az előadás témája: Dr. Szigetváry Ferenc életútja, munkássága - Fejezet a magyar gyógyszerészet történetéből - centenáriumi továbbképzés

A továbbképzés időpontja: 2026. október 3., 13:00 

Helyszín: Kőszeg

A továbbképzés részvételi módja: személyes

A továbbképzés díja:

MGYT-tagok részére 14500 Ft + 500 Ft pontjóváírási díj

NEM MGYT-tagok részére 20000 Ft + 500 Ft pontjóváírási díj

Szakasszisztens társult tagok részére: 4500 Ft + 500 Ft pontjóváírási díj

Szakasszisztens NEM társult tagok részére: 8000 Ft + 500 Ft pontjóváírási díj

(Amennyiben ön még nem tagja a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaságnak, de szeretné a későbbiekben is a tagság előnyeit élvezni, kérjük, töltse ki az ezen a linken elérhető Belépési nyilatkozatot!)

Pontérték: gyógyszerészeknek 16 pont, asszisztenseknek és szakasszisztenseknek 8 pont.

Program

13:00

60

Ünnepélyes megnyitó* Szervezeti köszöntések** Nekrológ***
Koszorúzás****

*Csaba Miklós,
**Dr. Szabó Attila, Révész József, Básthy Béla,
***Dr. Szabó Attila

 

14:00

20

Drogpadlás bemutatása

Szigetváry Kata,
Dr. Szabó Attila,
Dr. Csaba Mikós

14:20

20

Ebéd

14:40

45

Emlékelőadás 1.

Révész József

KVMKL igazgató

15:25

45

Emlékelőadás 2.

Bohné dr. Küttel Mária

szakgyógyszerész

16:10

45

Múzeum megtekintése: tematikus tárlatbemutató

Várnainé Balgh Beáta

múzeumpedagógiai szaktanácsadó

16:55

45

Emlékelőadás 3.

Dr. Küttel István,
Dr. Küttel Sándor

állatorvos, szakgyógyszerész

17:40

45

Emlékelőadás 4.

Lajosné dr. Pere Hedvig

szakgyógyszerész, em. tisztigyógyszerész

18:25

15

A rendezvény ünnepélyes zárása

Básthy Béla,
Dr. Csaba Miklós

18:40

20

Szakmai beszélgetés

Jelentkezési lap
Kérjük, itt a számlafizető email címét tüntesse fel, ahová a számlát küldhetjük!